Ana Sayfa Sitene Ekle Bvt Vakitci İndir Namaz Nasıl Kılınır Yardım
Şehir Arama
 
 
 
Vakitci.com Artık Cep Telefonunuzda

Artık Vakitci.com sitemizi internet desteği olan (WAP veya GPRS) cep telefonunuzdan da ziyaret ederek nerde olursanız olun namaz vakitlerine anında ulaşabilirsiniz.Vakitci Mobile Sitesine Nasıl Girebilirim ?


Yapmanız gereken tek şey telefonunuzda internet tarayıcınızın adres çubuğuna "www.vakitci.com" yada "m.vakitci.com" yazarak giriş yapmak.Bulunduğum Şehri Nasıl Seçebilirim ?Vakitci Mobile sitesine giriş yaptıktan sonra yukarıdaki resimde görülen Bölge bağlantısını seçiniz.

 

Daha sonra açılan sayfada "Sehir Ara" bölümüne bulunduğunuz Şehir veya İlçenin ilk bir kaç harfini veya tamamını girerek "Ara" butonuna basınız.

Bu sayede aramanıza uygun şehir veya ilçeler aşağıda listelenecektir.

Uygulamak istediğiniz Şehir veya İlçeyi seçtikten sonra "Uygula" butonuna basınız.Bu işlemden sonra seçtiğiniz Şehir veya İlçeye ait namaz vakitleri görünecektir.

Bu işlemden sonra artık m.vakitci.com sitesine her girdiğinizde seçmiş olduğunuz sehir veya ilçe bilgileri ile açılacaktır.
(Not : Bunun için İnternet Tarayıcısınızın Çerezleri (Cookie) destekliyor olması gerekmektedir. )

Cep Telefonumdan Vakitci.com'un Standart Sitesine Nasıl Girebilirim ?

Cep Telefonunuzdan "www.vakitci.com" adresine giriş yaptığınızda sizi otomatik olarak "m.vakitci.com" mobile sitesine yönlendirecektir.Eğer Cep Telefonunuzdan Vakitci.com'un standart sitesine giriş yapmak isterseniz yukarıdaki resimde görülen "Vakitci.com" bağlantısını kullanabilirsiniz.

 
 
 
© 2006 - 2017 Vakitci.Com bir BvT Grup hizmetidir... Vakitçi Mobile Sayfamız Açıldı
 
 
Artık Dünyanın 8000 Merkezinde Ezan Sesi Yankılanıyor.